Мудульні меблі

Автор: | 01.10.2019

Останнє здорожчання цін, нестабільний курс долара та й взагалі економічна ситуація, яка склалася в державі суттєво вдарили по кишені українського покупця. Це подорожчання не обминуло і меблеві вироби, адже для їх транспортування необхідне пальне, яке прив’язане до долара, ДСП виготовляється на імпортному обладнання з додаванням речовин, які везуть з за кордону. Одним словом, ціни на меблі виросли хоч і до того були немалими. Ця ситуація стала причиною не аби якого попиту на модульні меблі. Чому так? Давайте подивимося.

Сьогодні для людей, які розглядали варіант покупки модульних меблів як – „так собі”, тому що могли дозволити собі меблі на замовлення, став варіантом найбільш актуальним. Адже модульні меблі дешевші, а якщо розумно підійти до цього питання, добре все зважити та виміряти, то можна отримати ті самі меблі під замовлення, які коштуватимуть значно дешевше. Далі ми розглянемо як можна використовувати сучасні модульні меблі для того чи іншого приміщення.

Модульні меблі для спальні

Взагалі то для спальні рідко хто купував меблі під замовлення. По перше – дорого, по друге є безліч фабричних спалень. Винятком були лише шафи-купе, та деколи ліжка. Модульні меблі для спальні дозволили суттєво економити, купувати тільки ті елементи спального гарнітуру, які дійсно необхідні. Наприклад, ваша спальна кімната невеликих розмірів. В такому випадку ви можете купити тільки шафу та ліжко з одного набору. До того ж ліжко може бути одно, дво або півтора спальним, а шафа двох дверною, трьох дверною чи чотирьох дверною.

Інший приклад, невистачає грошей на цілий набір. Сьогодні ви купуєте ліжко, через місяць можете докупити шафу з цього самого набору і того ж кольору Ще один приклад, кошти та розміри приміщення дозволяють купити весь спальний гарнітур, але вам важко уявити, як все це буде виглядати в вашій кімнаті, або ви вагаєтесь з вибором того чи іншого елементу. Модульні меблі дозволяють вам купувати частинами та буквально тестувати все в реальному часі. Наприклад, сьогодні ви купуєте шафу та ліжко, через деякий час бачите що місця для речей не вистачає, тоді замовляєте ще самий більший комод з цієї серії модульних меблів, і так доки не зберете весь набір.

Модульні меблі для вітальні

Та сама ситуація. Можна зібрати свою стінку по модулях. Особисто я знаю людей, які дозамовляли по одному елементу стінки, купуючи щось з кожної зарплати на протязі року. Спочатку купили шафу, потім пенал, пізніше бар, тумбу під телевізор і т. д. Ще одна ситуація, у вас стіна рівно чотири метри, а стандартна стінка має 4,08 м, та дякуючи модульним меблям можна підібрати вітальню на цілу стіну і виглядати вона буде як та що зроблена на замовлення. Крім того, багато сучасних людей нехочуть закладати вітальню громіздкими шафами та тумбами, саме тому компактні елементи модульних меблів для них найкраще рішення.

Модульні меблі в дитячій

Що вони нам дають? По перше, це все ж таки економія коштів, що зараз дуже важливо. По друге, дитина росте. Чотирьох річному малюку не потрібно комп’ютерного стола, але дитяче ліжечко з добрим матрацом в край необхідне. В цьому основна перевага модульних меблів для дитячої кімнати. Сьогодні ви придбали ліжечко для дитини, через рік такий самий стелаж для іграшок, пізніше письмовій стіл з надставкою, пенал, шафу і т.д.

Модульні меблі для кухні

В першу чергу кухонні модульні меблі дозволяють нам ефективно використовувати простір кухні. Тут та сама ситуація що й з вітальною. Адже в модульних меблях для кухні є тумбочки під побутову техніку, є секції де можна сховати газовий лічильник, котел, труби. Можна докупити суцільну стільницю, а від фабричної яка порізана під кожну тумбочку окремо, відмовитися. Одним словом, зробити так ніби то кухня ваша зроблена під замовлення. По цінах можу привести конкретний приклад. Моїй сусідці якась крута фірма по виготовленню меблів нарахувала 31 тисячу гривень за п’яти метрову кухню з кутом. В нашому магазині кухня такого метражу тоді коштувала 14 тисяч. 50% різниці, можна купити ще деяку техніку. При цьому в нашій кухні також був кут, два карго, металічні ніжки, дорогі фіксатори дверцят. По якості різниця невелика, в крайньому разі точно не варта того що вона переплатила.

Модульні меблі в прихожі

Передпокій – це таке місце, де стандартні прихожі не завжди доречні. Завдяки модульним меблям для передпокою можна вибрати саме ті елементи, які дійсно потрібні і не будуть забирати дорогоцінне місце. В крайньому разі, можна купити вішакову дошку та тумбу під взуття. Пізніше докупити невеличку шафу з того ж набору, дзеркало, пенал і т д.

Як бачимо, модульні меблі це економія, зручність та функціональність. Подібні вироби вже займають своє місце в багатьох квартирах та будинках. Судячи з пошукових запитів користувачів інтернету, попит на них буде ще довго. Адже фабрики завжди зможуть продавати меблі дешевше ніж невеличкі приватні виробництва.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *